Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Вітання  із величним святом в історії України – Днем Хрещення Київської Русі.

Шановні співвітчизники! 

          Від усього серця вітаємо Вас із величним святом в історії України – Днем Хрещення Київської Русі.
          Історична постать хрестителя Русі - святого князя Володимира, який гідно возвеличений Великим, є для нас зразком подвижництва і державної мудрості. Саме віра давала українцям сили вистояти, зберегти свою самобутність, духовність і моральність. Князь Володимир обрав для нас не лише релігію, але й політичний вектор. Саме з хрещенням Русі на українських землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених у Європі  Х століття.
          Сьогодні згадаймо й помолімося за здоров’я та многая літа тих, хто захищає державу, хто утверджує золотий Володимирів тризуб на українському Донбасі, де боряться і мешканці  рідної Голованівщини. Нехай Господь їх береже та надає сили. Цього дня ми також повинні згадати і всіх тих, хто загинув за нас із вами, за Україну, за її територіальну цілісність. Помолімося за усіх, чиє життя передчасно обірвалося з вини бойовиків-терористів.
            Сьогодні хочеться побажати усім здоров’я, миру та злагоди, віри в прийдешній день. Нехай свята Володимирова віра завжди буде у наших серцях, а Всевишній Господь оберігає Україну, Голованівський район та усіх нас!

Голова районної ради
О. Чушкін

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада