Відкриття дитячого садка у селі Троянка

03 червня 2014року голова районної ради Олексій Чушкін відвідав Троянську територіальну громаду, яка зібралася біля приміщення дитячого садка з нагоди відкриття садочка.

Ремонт приміщення садка здійснювала  група компаній «Кернел», яка залучила для цього 100тис. грн. Встановлено сучасні склопакети, замінено водопровід, реконструйовано систему опалення, облаштовано кухню, побудовано внутрішній туалет, упорядковано прилеглу територію.

У дитячому садку, розрахованому на 25 місць, працюватимуть 2 вихователя, повар та завідуюча.

Олексій Іванович, привітав громаду з цією приємною подією та подякував за допомогу керівництву компанії «Кернел»,  сільському голові, батькам які допомагали ремонтувати садок.