Участь у засіданні колегії РДА

Участь у колегії

28 жовтня 2011 року в залі засідання Голованівської районної ради відбулося розширене засідання чергової колегії Голованівської районної державної адміністрації, в якій взяв участь голова районної ради Чушкін Олексій Іванович.

Розглянуто питання:

1. Про підсумки роботи народногосподарського комплексу Голованівського району та виконання показників програми соціально-економічного розвитку району на 2011 рік за 9 місяців 2011 року.

2. Про стан дотримання законодавства про працю на підприємствах, установах і організаціях району.

3. Про хід виконання програми  соціально-економічного розвитку в галузі “культура” за січень-вересень 2011 року та виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі культури, визначених ст.ст. 31,32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчими комітетами сільських, селищних рад.

4. Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в бюджетних структурах  району у липні-вересні 2011 року.