З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !

Шановні жителі району!

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо всім жителям  Голованівщини міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення.

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

Зі святом вас, дорогі земляки, з Днем незалежності!

Олексій ЧУШКІН                                               Ігор ТКАЧЕНКО

голова районної ради                                       голова районної