З Днем Конституції України!

Шановні жителі району!

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її житті і здоров’ї, честі і гідності, недоторканості та безпеці. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституції України!

Ігор ТКАЧЕНКО                                                              Олексій ЧУШКІН

голова райдержадміністрації                                  голова районної ради