З Днем ветеринарної медицини!

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від усього серця вітаємо вас з професійним святом!

Щиро вдячні вам за сумлінне виконання ваших професійних обов’язків: забезпечення профілактики, діагностики та лікування сільськогосподарських тварин, гарантій якості та безпеки агропромислової продукції.

Нехай благословенними будуть ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло.

Бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!

Ігор ТКАЧЕНКО,                                                             Олексій ЧУШКІН,

голова райдержадміністрації                                   голова районної ради