З Днем журналіста!

Дорогі журналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста! Журналістика – це навіть не робота, а стиль життя. І сьогодні наші журналісти показують приклад справжнього патріотизму. Журналісти – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

У цей святковий для вас день бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Нехай не зраджує вас удача і творче натхнення!

Голова районної державної                                    Голова районної ради

адміністрації І. ТКАЧЕНКО                                        О. ЧУШКІН