З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади села Троянка голова районної ради відвідав територію

10 квітня 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін та керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Рибак відвідали з робочою поїздкою село Троянка, де зустрілися з сільським головою Миколою Завальнюком та керівником відділу соціальної політики центрального кластеру компанії «Кернел» Людмилою Андрійчук.

З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади, делегація оглянула об’єкти соціальної сфери.

Зокрема, побували в дитячому садку, де проводився ремонт за допомогою спонсорських коштів, наданих групою компаній «Кернел». Про хід ремонту розповіла завідуюча дитячим дошкільним навчальним закладом Любов Король. Було з’ясовано причини припинення проведення ремонтних робіт та розроблено план заходів щодо їх продовження та здачі приміщення в експлуатацію.

В ході поїздки Олексій Чушкін відвідав сільську бібліотеку, де ознайомився з умовами роботи закладу та вислухав пропозиції та зауваження.

Також, голова районної ради  побував у сільській раді села Троянка, де спільно з працівниками обговорив актуальні питання сьогодення та   вислухав думки і пропозиції щодо вирішення першочергових проблем на селі.