З нагоди Дня незалежності України відкрито оновлену центральну площу селища

з нагоди Дня незалежності України  відкрито оновлену цекнтральнуц площу селища

24 серпня 2013року з нагоди  Дня незалежності України у Голованівську після реконструкції відкрито центральну площу селища. Відтепер це прогулянкова пішохідна зона, куди обмежено рух автомобільного транспорту. На території оновленої площі укладено тротуарну плитку, встановлено сучасні ліхтарі, облаштовано клумби, проведено масштабне озеленення.

Родзинкою цієї частини селища стала рекламна конструкція з внутрішнім підсвіченням (сітілайт).
В рамках реконструкції проведено перевлаштування інженерних мереж – систем водопроводу та електричних мереж.

На урочисте відкриття площі зібралися шановні гості народний депутат України Віталій Грушевський, директор підприємства «Реал-будсервіс-Транс» Володимир Давій, під чиїм керівництвом проходили всі ремонтні роботи та представник соціально-відповідального бізнесу Фатех Курбадж.

Разом із керівниками району головою райдержадміністрації  О.Яровим  та головою О.Чушкіним вони перерізали  символічну стрічку  і святковою ходою направилися до районного стадіону «Колос», а за ними крокували сотні голованівців у національній вишиванках.  Це делегації із 24 сільських та селищних рад  пройшли центральною вулицею  селища до місця основного святкування Дня незалежності.