З нагоди професійного свята

17 вересня 2012року  відбулися урочистості з нагоди Дня працівника цивільного захисту. Працівників та ветеранів цивільного захисту з професійним святом привітали голова районної ради Олексій Чушкін та голова райдержадміністрації Олександр Яровий.

Очільники району  подякували присутнім у залі за сумлінну службу, мужність та професіоналізм під час виконання складних завдань, побажали козацького здоров’я і якомога менш надзвичайних викликів, та вручили районному відділу Управління Держтехногенної безпеки у Кіровоградській області кольоровий прінтер.

А кращі рятівники нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Почесною Грамотою районної ради нагороджено Корніцького Олексія Васильовича - начальника 13 Державно пожежно-рятувальної частини.

Грамтотою районної ради - Яворського Єдуарда Сергійовича - фахівця першої категорії з персоналом 13 Державно пожежно-рятувальної частини

Грамоту районної державної адміністрації  вручено Зівертсу Сергію Едвіновичу - старшому пожежному старший сержант служби цивільного захисту, Сусленку Івану Андрійовичу - водію рядовому служби цивільного захисту, Федорову Вадиму Вячеславовичу - командиру відділення, Виштикайлу Олександру Миколайовичу - пожежному.