За результатами візиту до Республіки Польща

За результати візіту до Республики Польща

13 березня 2012 року голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін у складі делегації представників місцевого самоврядування Кіровоградської області перебуваючи  з робочим візитом у Республіці Польща мали нагоду зустрітися з Мареком Гайосем - старостою Воловського повяту.
Під час зустрічі пан Гайосем не лише поділився історичними відомостями про повят, а й досвідом щодо розвитку території; заходами, які вживаються задля досягнення позитивних результатів у соціально-економічній політиці повяту.
Делегація Кіровоградської області відвідала одну з гмін Воловського повяту - місько-сільську гміну Волов, до складу якої входить 48 сільських округів із загальною кількістю населення понад 20 тисяч осіб, також побували  у двох сільських округах цієї гміни - Любьонжу і Пелчині.
Найближчим часом буде підписано довгострокову угоду про співпрацю між Воловським повятом і Голованівським районом Кіровоградської області.