За участю голови районної ради Олексія Чушкіна

За участю голови районної ради Олексія  Чушкіна

За участю голови районної ради Олексія Чушкіна 10 вересня 2012 року відбулася нарада з керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації,  територіальних органів міністерств та відомств України.

Обговорювалися питання:

1. Про стан виконання  заходів  Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011-2015 роки у рамках виконання обласної програми «Центральний регіон -2015» за січень-серпень  2012 року.
  2. Про стан проведення вуличного освітлення в населених пунктах району.
  3. Про вжиття додаткових заходів щодо  забезпечення водопостачання  в населених пунктах району та виконання регіональної ініціативи голови обласної державної адміністрації С.Ларіна «Жива вода».
  4. Про організацію та забезпечення роботи центру ранньої діагностики в Голованівській центральній районній лікарні.