Питання пасажирських перевезень розглядалось на нараді у голови районної ради

Питання  пасажирських перевезень розглядалось на нараді у голови районної ради

02 квітня 2014 року голова районної ради Олексій Чушкін провів нараду за участю заступника голови районної державної адміністрації Ірини Артвіх, начальника Голованівського ККП Сергія Сапожкова, начальника відділу енергетики, промисловості, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури РДА Євгена Мамушкіна, начальника Голованівської автостанції ТОВ «Кіровоградавтотранс»  Світлани Соломонюк. На нараді було розглянуто питання щодо  забезпечення належного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування.

Про забезпечення автобусним сполученням жителів населених пунктів району доповів начальник  відділу енергетики, промисловості, транспорту за зв’язку Мамушкін Євген В’ячеславович. Він зазначив, що  послуги з перевезення пасажирів в районі надають три перевізники. Нажаль, Голованівський район немає свого автопарку і тому перевезення здійснюють перевізники з інших регіонів.  Єдиний перевізник в районі це Голованівське ККП, яке здійснювало  перевезення пасажирів по чотирьом приміським маршрутам. На даний час комунальне підприємство не може утримувати даний транспорт та водіїв.

З інформації начальника Голованівської автостанції  Соломонюк Світлани було з’ясовано, що  перевізники, які на сьогодні здійснюють перевезення працюють з тривалими перебоями, що викликає обурення людей.

Заслухавши всіх учасників наради голова районної ради зазначив що дане питання є актуальною проблемою та слід докорінно вивчити ситуацію і найти співпрацю з перевізниками, але люди повинні бути забезпеченні пасажирським перевезенням. Олексій Чушкін рекомендував учасникам наради вивчити дане питання та надати свої пропозиції та бачення щодо його вирішення.