Забезпечення продовольчої незалежності району – у полі зору влади

Головним завданням Президента України на сьогоднішній день є забезпечення продовольчої незалежності держави. З метою виконання завдань і доручень Глави держави 21 серпня 2013 року голова районної ради О.Чушкін, голова райдержадміністрації О.Яровий та в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.Клименко здійснили робочу поїздку до фермерського господарства «Родючість». Під час поїздки керівники району ознайомилися з впровадженням новітніх технологій у процеси вирощування та збирання сільськогосподарської продукції.

Очільники району побували на машино-тракторному стані, де оглянули нещодавно придбану сучасну  сільськогосподарську техніку . Є тут комбайни і трактори «Джон-Дір», і сівалка просапна «Гаспардо», оприскувач самохідний «Харді 4100» та культиватор «Хорш».

Фермерське господарство «Родючість» спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, та одне з небагатьох сільськогосподарських підприємств району, що займається вирощуванням овочів, яких в цьому році було посіяно на 22 га землі.  Дане господарство обробляє 1800 га орної землі, де працює 80 осіб, з них 30 задіяно на овочівництві. Голова господарства О.С.Яніцький запросив гостей на поле, де вирощуються овочеві культури: помідори, цибуля, капуста, кавуни і розповів, що для підвищення урожайності овочів, господарство використовує систему крапельного зрошення. «Сучасні технології обробітку грунту, дотримання сівозміни, високоякісні добрива, насіння – ось рецепт для гарного врожаю, - зазначив Олег Сергійович. Якісна продукція овочівництва завжди знаходить свого покупця. Значну кількість її закуповують об’єкти соціальної сфери: школи, лікарні, дитячі садки.