Засідання постійної комісії з питань бюджету

Засіданеня постійної комісії з питань бюджету

11 липня 2012року відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової діяльності. власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку під проводом голови комісії Володимира Довгого.

У засіданні брав участь голова районної ради Олексій Чушкін.

На розгляд постійної комісії винесено 10 питань:

1.      Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2010 року № 28 «Про районний бюджет на 2011рік».

2.      Про  Методику розрахунку, пропорції розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Голованівського району (у новій редакції).

3.      Про  надання згоди про прийняття у комунальну власність  будівлі гуртожитку професійно-технічного училища № 38 смт. Голованівськ.

4.      Про  внесення доповнень до районної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2008-2012роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 червня 2008року № 216.

5.      Про  внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2011року № 141 «Про затвердження районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016роки»

6.      Про  надання дозволу на передачу в оренду приміщення котельні Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів приватному підприємству «АВКУБІ»

7.      Про  надання дозволу на передачу в оренду приміщення котельні НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІст. – дошкільний навчальний заклад» приватному підприємству «АВКУБІ»

8.      Про  безоплатну передачу  автомобіля зі спільної власності територіальних громад селищ та сіл району у комунальну власність територіальної громади селища Голованівськ.

9.      Про  позичку автомобіля.

10.    Про  затвердження Статутів Комунальних закладів

-  «Побузька дитяча музична школа початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) системи міністерства культури і туризму України».

- «Музей історії Голованівського району».

- «Голованівський районний будинок культури».

-  «Голованівська районна бібліотека для дітей».

- «Музей історії підпільної молодіжної організації «Спартак» с. Красногірка».

-  «Голованівська районна бібліотека для дорослих ім. С.В. Шеврякова».

Також депутатами було розглянуто ряд  листів та звернень, що надійшли до постійної комісії.