Засідання 13 сесії районної ради шостого скликання

Засідання 13 сесії Голованівської районної ради

24 лютого 2012року голова районної ради Олексій Чушкін провів тринадцяту сесію районної ради шостого скликання, порядок денний якої був сформований із 16 питань. Участь у роботі сесії прийняли голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, начальники відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівники організацій та установ району, сільські та селищні голови.

Депутати  затвердили  звіт про виконання районного бюджету за 2011рік по доходах - у сумі 82785,6тис. грн., по видатках – у сумі 84148,1 тис. грн. Внесли зміни до районного бюджету на поточний рік, зокрема, додатково виділили  кошти у сумі 28.250 тис. грн. Голованівському  районному відділу УМНС України  в Кіровоградській області та   7300тис. грн. – Молдовській сільській раді для придбання службового житла медичному працівнику.

На пленарному засіданні  прийняті  програми підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016роки та  сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства Голованівського району на 2012-2015роки.

Заслухано звіти про стан виконання програм: «Медичні кадри», розвитку земельних відносин в районі, «Питна вода Голованівського району», «Комплексна програма реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району».  При обговоренні питання «Про стан виконання районної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2008-2012роки», депутати районної ради вкотре звернули увагу на недостатність облаштування автомобільних доріг на території району зупинками та місцями загального користування.

Також, депутати заслухали перший, з часу призначення на посаду, звіт директора комунального підприємства «Голованівськліс» Бурдейного Г.В. про діяльність комунального підприємства. Затвердили Положення про районні стипендії спортсменам-переможцям та призерам чемпіонатів світу, Європи, України та їх тренерам, згідно якого, стипендії будуть виплачуватися спортсменам переможцям та призерам чемпіонатів світу, Європи та України а також їх тренерам, протягом одного року щомісяця. Затвердили базову орендну ставку за оренду комунального майна  у розмірі 2 гривні за 1 кв. м у місяць для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими товарами у загальноосвітніх закладах району.

Наприкінці засідання, слово для виступу було надано голові  районної державної адміністрації.

Олександр Володимирович  розпочав свій виступ словами голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Ларина, а саме: «ми не повинні дозволяти комусь створювати сенсації на нашій роботі». Це стосується новин, про Кіровоградський перинатальний центр, які нещодавно з’явились в Інтернеті.

О. Яровий проінформував присутніх про те, що 22 лютого 2012року за дорученням Президента України Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова відвідала Кіровоградський  перинатальний центр. Під час огляду недоліків у роботі центру не виявлено. В той же день було підписано Меморандум про співпрацю між Кіровоградською ОДА та Національною академією  медичних наук України.

Голова адміністрації також повідомив, що по соціально-економічному розвитку Голованівський район знаходиться на 6 місці в області та наголосив, що району необхідно підтягнутись у сфері будівництва та розвитку агропромислового комплексу.

Також, голова адміністрації визначив найважливіші питання для району, які потребують негайного вирішення:

- створення комунальних підприємств та організація вивозу відходів;

-         благоустрій населених пунктів;

-         облаштування кладовищ огорожами та місцями загального користування;

-         продовження роботи по реконструкції зовнішнього освітлення в районі;

-         передача Голованівського центрального ставка ветеранській організації.

Усі питання, що були включені до порядку денного 13 сесії шостого скликання набули підтримки депутатів. І вже впродовж наступного тижня відповідні рішення будуть підписані головою районної ради О. Чушкіним.