Засідання 15 сесії районної ради шостого скликання

13 липня 2012 року під головуванням голови районної ради Олексія Чушкіна відбулося пленарне засідання 15 сесії Голованівської районної ради шостого скликання, у якому взяли участь 30 депутатів. На порядок денний було винесено 28 питань.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, сільські та селищні голови,  керівники установ та організацій району, начальники відділів районної державної адміністрації.

На початку засідання  голова районної ради привітав депутатів та сільських селищних голів, які відсвяткували свої дні народження в період між пленарними засіданнями, та привітав з днем народження депутата районної ради Грушецького Анатолія  Георгійовича, який відзначає його саме в цей день.

Після цього головуючий надав слово депутатам районної ради Комашко В.Г., Карпюк Є.М., Леонову І.О. та Грушевському А.Г. для оцінки відповідей наданих на їх депутатські запити.

Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Дударя В.С. «Про внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2012рік»,  звіт  про виконання районних програм «Шкільна парта», «Вчитель», профілактики злочинності,   правової освіти населення та затвердили програму енергоефективності Голованівського району на 2012-2015роки.

Одностайно депутати підтримали рішення про створення на базі Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів навчально-виховного комплексу «Вербівська загальноосвітня школа І-І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад та створення навчально-виховного комплексу «Молдовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».

В зв’язку із змінами в чинному законодавстві, депутатами районної ради було затверджено Методику розрахунку , пропорції розподілу та порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Голованівського району у новій редакції, яка дасть змогу створити єдиний організаційно-економічний механізм справляння орендної плати за комунальне майно.

Розглянувши звернення районної державної адміністрації рішенням сесії надано згоду на передачу будівлі гуртожитку Професійно-технічного училища № 38 смт. Голованівськ з державної у спільну власність територіальних громад сіл та селищ Голованівського району, яку планується використовувати під розміщення квартир для молодих спеціалістів.

На сесії розглянуто  питання про затвердження Статутів  Комунальних закладів, а саме:

-         «Побузька дитяча музична школа початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу(школа естетичного виховання) системи міністерства культури і туризму України»;

-          «Музей історії Голованівського району»;

-         «Голованівський районний будинок культури»;

-         «Голованівська районна бібліотека для дітей»;

-          «Музей історії підпільної молодіжної організації «Спартак» с. Красногірка»;

-          «Голованівська районна бібліотека для дорослих ім. С.В. Шеврякова»;

-         «Голованівська районна дитяча школа мистецтв».

На клопотання ПП «АВКУБІ» депутатами надано дозвіл Побузькій загальноосвітній  І-ІІІ ступенів та НВК «Перегонівська ЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на передачу приміщень котелень для розміщення енергоефективних котлів.

Районною радою сформовано і затверджено список присяжних Голованівського районного суду в кількості 35 осіб.

Наприкінці пленарного засідання депутатами  підтримано депутатські запити депутатів районної ради Кравчука В.В. та Миндаля В.С., а також затверджено звернення до начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Гончарука О.В. щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на автошляху «Ульянівка – Миколаїв».