Засідання бюджетної комісії

14 грудня 2011року під головуванням Довгого В.Є. провела засідання постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку. На порядок денний винесено питання про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2010року № 28 «Про районний бюджет на 2011рік»,  про звільнення з посади головного лікаря КО «Побузька селищна лікарня»,  про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 12 травня 2010року № 326 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району».

Комісія погодилися із змінами до районного бюджету на 2011рік, запропонованими фінансовим управлінням районної державної адміністраці, а саме: додатковий фінансовий ресурс направлено сільським, селищним радам для забезпечення виплати заробітної плати; для забезпечення функціонування Роздольського та Капітанського дитячих дошкільних закладів - 35,4тис. грн.;  додатково виділені кошторисні призначення для виплати оздоровчих працівникам бюджетної сфери: педагогічним працівникам відділів освіти та культури, а також медичним працівникам Побузької селищної лікарні; додатково виділені кошти для проведення капітального ремонту покрівлі Побузької ЗОШ в сумі 24.100тис. грн.

За результатами розгляду питань, погоджені подані проекти рішення з подальшим затвердженням їх на пленарному засіданні  районної ради.