Засідання бюджетної комісії

18 квітня 2012року під проводом заступника голови постійної комісії Олександра Ярового відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань  бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку.

У роботі постійної комісії брав участь голова районної ради Олексій Чушкін.

Основну увагу члени комісії зосередили на питаннях: зміни до районного бюджету, звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2012року,  надання дозволу на передачу в оренду приміщення котельні НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназія», надання дозволу на передачу в оренду приміщення котельні КУ «Голованівська центральна районна лікарня»,  призначення головного лікаря КО «Побузька селищна лікарня», внесення змін та доповнень до Програми по створенню умов для розвитку архівної справи трудового архіву Голованівського району на 2010-2012роки, внесення змін та доповнень до районної програми охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2010-2011роки, внесення змін та доповнень до програми розвитку малого підприємництва Голованівського району на 2011-2012роки.

Також, у ході засідання депутатами розглянуто всі питання, що виносяться на розгляд чотирнадцятої сесії районної шостого скликання.