Засідання бюджетної комісії

18 червня 2014року засідання проводила  постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку на розгляд якої  винесено  наступні питання:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень.

2. Про стан реалізації Стратегії соціального і економічного  розвиту Голованівського району на 2013-2020роки

3. Про затвердження районної програми «Вчитель» на 2014-2020роки.

4. Про затвердження районної програми «Шкільний автобус» на 2014-2020роки.

5.  Про затвердження районної Програми забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та розвитку архівної справи в районі на 2014-2016роки».

6. Про  надання пільги по орендній платі Перегонівському відділенні поштового зв’язку за оренду частини нежитлового приміщення.

7. Про надання дозволу на списання основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл та селищ району та обліковуються на балансі Голованівської ЦРЛ.

8. Про  продовження терміну  перебування на посаді головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

9. Про  продовження терміну перебування на посаді директора КП «Голованівськліс».

10. Про фінансовий та бюджетний звіт Голованівської районної ради за 2013рік.

Розгляд листів від установ та організацій району:

1. відділ освіти РДА

-  від 23.04.2014р. № 45/01-20

- від 17.06.2014р. № 59/01-20

2. Голованівська ЦРЛ від 12.06.2014р. № 477

3. Районний центр зайнятості

- від 11.06.2014р. № 04-28/380/04

- від 19.05.2014р. № 04-29/237/04

4. Голованівська РДА від 14.05.2014р. № 01-30/31/1

5. Управління праці та соціального захисту населення РДА від 12.05.2014р. № 01-13/400/1

6. 3 Державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України в Кіровоградській області від 14.05.2014р. № 131

7. Заява керівника об’єднання учасників бойових дій на території інших держав Савенчука В.А.

8.  Люшнюватська сільська рада № 171 від 17.06.2014р., № 170 від 17.06.2014р., № 169 від 17.06.2014р.

При розгляді першого питання порядку денного, голова районної ради О. Чушкін запропонував перенести  розгляд даного питання у зв’язку з тим, що голова райдержадміністрації нещодавно призначений на посаду. Депутати підтримали дану пропозицію.

Перший заступник голови райдержадміністрації І. Артвіх  надала звіт щодо стану виконання  Стратегії соціального і економічного розвитку району.

При розгляді освітніх програм, голова районної ради О. Чушкін, зазначив, що дані програми розглянуто на профільній постійній комісії, але було зауважено про надання чітких кошторисів  до програм, без яких неможливе фінансування.

При розгляді програми по розвитку архівної справи, начальник архівного відділу райдержадміністрації О. Мороченець, повідомила, що архівній відділ райдержадміністрації знаходиться в непристосованому приміщенні, в якому неможливо розмістити 8 160 документів Національного архівного фонду, які щороку поповнюються на 700 одиниць. Тому на розгляд депутатів і виноситься відповідна програма, мета якої полягає у створенні належних умов для зберігання, збільшення та використання Національного архівного фонду. Основне завдання програми  - це зміцнення матеріально- технічної бази, а саме,  придбання стелажів, картонажів,  комп’ютерної та копіювальної техніки та інше. Кошторис програми на 2014-2016роки складає  45000тис. грн.

Депутати  погодили надання пільги по орендній платі Перегонівському відділенні поштового зв’язку в розмірі 1 гривня у рік,  а також  погодили проект рішення щодо списання  двох автомобілів та господарчої будівлі, які обліковуються на балансі Голованівської  ЦРЛ.

Члені комісії підтримали  продовження терміну перебування Фоменко М.П. на посаді головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 3 роки.

Про розгляді питання щодо  продовження терміну перебування Чернишенка Б.Ю. на посаді директора КП «Голованівськліс» виникла дискусія щодо необхідності існування даного підприємства. Так як, полезахисні смуги не є власністю комунального підприємства.

Начальник фінансово-господарського відділу районної ради Л. Очеретіна,  прозвітувала про витрачання коштів Голованівською районної радою у 2013році.

Комісія розглянула клопотання від установ та організацій району про виділення додаткових коштів  з районного бюджету на ремонт шкіл, оздоровлення дітей, оплату громадських  робіт, погашення кредиторської заборгованості Голованівського ККП  та інші.   У зв’язку з тим, що з квітня 2012року видатки по незахищеним статтям Державою не фінансуються,  а  в районному бюджеті додатковий ресурс відсутній, члени комісії рекомендували районній державній адміністрації надати пропозиції щодо виходу із даної ситуації  за рахунок інших непередбачених видатків, а  також за рахунок інших джерел не заборонених законодавством.