Засідання колегії районної державної адміністрації

23  березня  2012  року  в сесійному залі районної ради відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації О. Ярового, за участю голови районної ради Олексія Чушкіна, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України, керівників сільськогосподарських підприємств, сільських, селищних  голів.
Розглянуто питання:

1. Про стан виконання указів, доручень Президента України з питань агропромислового комплексу та про хід підготовки і проведення сільськогосподарськими підприємствами району  весняно-польових робіт.
  2. Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади   виконавчим комітетом Розкішненської сільської ради, визначених ст.ст. 27-38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Прийнято відповідні рішення

Після колегії під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Ярового та голови районної ради Олексія Чушкіна  відбулося обговорення соціальних ініціатив Глави Держави, оголошених 7 березня 2012 року на розширеному засіданні КМУ. У обговоренні взяли участь сільські, селищні голови району.
Також начальник відділу фінансової, бюджетно-податкової політики управління економіки РДА Г.Данилюк ознайомив сільських, селищних голів з принципами альтернативного освітлення вулиць «Три Е».