Засідання колегії районної державної адміністрації

22 червня 2012 року голова районної ради Олексій Чушкін взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

Засідання колегії розпочато проведенням хвилини мовчання на вшанування пам’яті за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Розглянуто питання:

1. Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду в районі, виконання планових показників, погашення заборгованості платників страхових внесків за січень-травень 2012 року.
  2. Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Пушківської сільської ради, визначених ст. 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Прийнято відповідні рішення.