Засідання Координаційної ради при голові районної ради

12 вересня 2012року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, в роботі якого взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Яровий, заступник голови районної ради Володимир  Козак, селищні та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради.

Відкрив засідання голова районної ради Олексій Чушкін, який привітав з обранням Липовенським сільським головою Надію Володимирівну Узенюк. Разом з головою райдержадміністрації О. Яровим проінформували голів сільських та селищних рад про напрацювання обох гілок влади в напрямку розбудови соціально-економічної інфраструктури району. Олександр Яровий детально зупинився на заходах, які плануються районною владою до Дня селища,  які відбудуться 23 вересня,  та закликав сільських та селищних голів активно долучитися до цієї події.

На пленарній частині засідання Координаційної ради було розглянуто  питання «Про виконання місцевих бюджетів органів місцевого самоврядування району», яке  доповів начальник фінансового управління районної державної адміністрації Василь Дудар.

З питання щодо проведення інвентаризації земель під полезахисними лісосмугами та поновлення грошової оцінки земель населених пунктів  докладно зупинився  начальник Держєкомзему в Голованівському районі Ігор Рибак.

Про участь у конкурсах програм та проектів розвитку місцевого самоврядування розповів заступник голови районної ради Володимир Козак.

З інформацією стосовно Порядку  проведення спеціальної перевірки наявності в осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних з виконання функцій держави або місцевого самоврядування корпоративних прав ознайомила начальник  відділу з питань організаційного забезпечення  районної ради   Тетяна Ручко.

По завершені засідання голова районної ради висловив подяку селищним та сільським головам за співпрацю.

По всіх питаннях, що розглянула Координаційна рада, прийняті відповідні рекомендації.