Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

27 березня 2013року відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Голованівської районної ради.

Розглянуто та обговорено питання:

1. Про благоустрій територій Голованівського району.

2. Про впровадження Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

3. Різне.

Відкриваючи засідання голова районної ради Олексій Чушкін  проінформував сільських та селищних голів про роботу Координаційної ради Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, засідання якої відбулося 20 березня.

Широко обговорювалося перше питання порядку денного засідання . З інформацією виступили: заступник начальник управління – начальник відділу, заступник головного державного санітарного лікаря Вільшанського та Голованівського районі В. Діканов, заступник начальника Голованівської філії ВАТ «Кіровоградобленерго» В. Бугаєнко, головний лісничий ДП «Голованівське лісове господарство» Р. Мельник, начальник Голованівської філії райавтодор В. Бонарук, головний спеціаліст державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області В. Свидюк.

З інформацією по другому питанню Координаційної ради виступила завідувач сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації І. Шаповал.

У розділі «Різне»  обговорено Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні,  загальні питання пов’язані з поданням  декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.