Засідання круглого столу

27 березня 2012року за ініціативи голови районної ради О. Чушкіна та голови районної державної адміністрації О. Ярового відбулось засідання «круглого столу»  під час якого обговорювалися питання місцевого та регіонального розвитку. За круглим столом зібрались керівники районних організацій політичних партій, голова районної організації ветеранів України, заступники голів районної ради та районної державної адміністрації,  керівники управлінь соціальної інфраструктури.

Захід відкрив голова районної державної адміністрації Олександр  Яровий, який звертаючись  до представників політичних партій району закликав активно долучатися  до заходів які проводяться районною владою, насамперед, упорядкування територій населених пунктів. Також, розповів про плани щодо впровадження систем новітніх технологій,   перспективи створення центру ранньої діагностики при районній центральній лікарні та інше.

Голова районної ради Олексій Чушкін повідомив присутнім, що наданий час ведуться перемовини між Кіровоградською обласною радою та Нижньосілезьким  воєводством (Республіка Польща) щодо підписання довгострокової угоди про співпрацю між Воловським повятом з Голованівською районною радою. Отже, очікуємо  на приїзд Польської делегації  до Голованівського району вже в травні цього року.

Обговорювались  і  чотири стратегічних  напрямки соціальних ініціатив Президента України, про які детально розповіли начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Антоніна Дудник, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Голованівському районі Ольга Патик, директор районного центру зайнятості Людмила Кравченко.