Засідання постійної комісії з питань освіти

Засідання полстійної комісії  з питань осіти

13 квітня 2012 року працювала постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

У роботі постійної комісії брали участь голова районної ради Олексій Чушкін і заступник голови районної ради Володимир Козак.

Постійна комісія активно обговорювала питання  порядку денного:

1.        Про стан виконання районної цільової програми розвитку дошкільної освіти на 2011-2015роки.

2.      Про  затвердження районної Програми підтримки хореографії та розвитку масового танцювального руху на період до 2015року.

3.      Про доручення голови районної ради «Про розгляд кошторисних призначень і плану асигнувань на 2012рік відділів освіти та культури і туризму Голованівської РДА.

4.      Розгляд питань поряду денного 14 сесії районної ради 6 скликання.