Засідання постійних комісій районної ради

Засідання постійних комсії районної ради

19 лютого 2013року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства. соціального захисту та соціального забезпечення населення, на якому розглянуто питання:

1. Про реорганізацію закладів охорони здоров’я району.

2. Про затвердження Статуту КУ «Голованівська центральна районна лікарня».

3. Про внесення змін до Статуту КО «Побузька селищна лікарня».

4. Про внесення змін до районної програми «Медичні кадри на 2008 – 2017роки».

Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Олексій Чушкін, заступник голови райдержадміністрації Н. Кирилюк, головний лікар КУ «Голованівська центральна районна лікарня» В. Сачук, головний лікар КО «Побузька селищна лікарня» М. Іващенко, заступник головного лікаря КУ «Голованівська центральна районна лікарня» М. Фоменко.

У ході обговорення   першого питання поряду денного голова районної ради О. Чушкін  зазначив: «у  зв’язку з утворенням комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  продовжується процес реорганізації закладів охорони здоров’я району, шляхом виділу закладів охорони здоров’я мережі району, які надають первинну медико-санітарну допомогу у складі комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».  Про ліквідацію закладів охорони здоров’я району  мова не йде. Залишаються і надалі будуть функціонувати Голованівська центральна районна лікарня, Побузька селищна лікарня, Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

При розгляді проекту Статуту КУ «Голованівська центральна районна лікарня» виявлено   ряд недоліків у документі, які потребують доопрацювання.

По іншим питанням порядку денного комісією було погоджено проекти рішень.

Цього ж дня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна. приватизації та соціально-економічного розвитку.

Депутати заслухали звіти про виконання районного бюджету за 2012рік, про реалізацію програми економічного і соціального розвитку району на 2012рік.

Обговорено  Стратегію соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013-2020роки та погоджено проект рішення про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2013рік».

Також депутати розглянули ряд листів, що надійшли на розгляд комісії від установ та організацій.