Продовжується робота в постійних комісіях районної ради

Засідання постійних комісій районної ради

13 грудня 2011року  провела засідання постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї.

У роботі комісії брала участь Наталія Кирилюк – заступник голови районної державної адміністрації.

Депутати заслухали інформацію Коваля С.В. – начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації про районну цільову програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016роки. Розглянули питання про затвердження Статутів навчально-виховних комплексів Голованівського району. Гостра дискусія виникла в депутатів районної ради навколо  питання про роботу закладів культури і мистецтва району за 9 місяців 2011року. Члени постійної комісії висловили низку пропозицій та вирішили повернутися до розгляду цього питання наступного разу.

Також розглянуто питання, що внесені на розгляд десятої сесії районної ради – звіт голови районної ради, про проведення звітів депутатів Голованівської районної ради шостого скликання перед виборцями тощо.

13 грудня 2011року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення.

Депутатами районної ради розглянуто  ряд питань: про звільнення з посади головного лікаря КО «Побузька селищна лікарня»,  розгляд звернення колективу Побузької селищної лікарні, хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Голованівському районі у 2008-2011роках, затвердженої рішенням районної ради № 205 від 14 березня 2008року .

Серед інших питань, розглянутих депутатами районної ради, також були ті, що внесені до орієнтовного переліку питань десятої сесії районної ради, а також розгляд листів, що надійшли на адресу комісії від установ та організацій району.

Постійна комісія районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики розглядала питання «Про план діяльності Голованівської районної ради з підготовки регуляторних актів на 2012рік».   Інформував з даного питання Володимир Козак - заступник голови районної ради.

Головою комісії В. Миндалем внесено пропозицію про розгляд питань: "Про роботу поштових відділень Голованівського району", та "Про діяльність Голованівського АТП за 2011рік".