На засіданні постійних комісій районної ради

Засідання постійних комісій районної ради

20 лютого 2012року  відбулося  засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та раціонального використання земель за участю голова районної ради Олексія Чушкіна.

Депутати розглянули питання про  внесення змін та доповнень до програми розвитку земельних відносин в районі на 2007-2015роки, затвердженої рішенням районної ради від 17 жовтня 2007року № 167, та заслухали звіт про  стан виконання програми розвитку земельних відносин в районі на 2007-2015роки. Доповідав з даних питань  начальник відділу Держкомзему у Голованівському районі  І.Ф. Рибак.

Олексій Чушкін ознайомив депутатів з питаннями, які винесено на розгляд  13 сесії районної ради шостого скликання.

Питання порядку денного рекомендовано подати на розгляд Президії та сесії районної ради.

Цього ж  дня, провела своє засідання постійна комісія районної  ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства під головуванням Івана Леонова.  У роботі засідання прийняв участь  заступник голови районної ради Володимир Козак.

Члени комісії заслухали звіт директора комунального підприємства «Голованівськліс»  Геннадія Бурдейного про діяльність підприємства.

Детально комісія зупинилась на питаннях про стан виконання програми  «Питна вода Голованівського району на 2007-2020роки», затвердженої рішенням районної ради від 18 липня 2007року № 143, та про  стан виконання Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району на 2011-2015роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 березня 2011року № 57.

При обговоренні  питання «Питна вода Голованівського району на 2007-2020роки», депутатами внесено ряд пропозицій та зауважень до проекту рішення.

Заступник голови районної ради В. Козак, зауважив, що всі доповнення та рекомендації депутатів та постійних комісій районної ради будуть враховані у проектах рішень, які виноситимуться на розгляд 13 сесії районної шостого скликання.