Засідання постійних комісій районної ради

У ході підготовки  до пленарного засідання 17 сесії районної ради 11 жовтня 2012року  працювали постійні комісії районної ради: з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального  господарства.

Розглянуто питання:

1.Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року.

2. Про стан виконання програми з розроблення містобудівної документації Голованівського району на 2011-2012 роки.

3.Про внесення змін до програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району на 2011-2015роки.

4. Про затвердження районної цільової програми «Питна вода Голованівського району» на 2012-2020роки.

5.Про стан виконання Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Голованівського району на 2009-2012 роки.

Депутати підтримали запропоновані проекти рішень по даним питанням, проте внесли  внесла ряд змін та доповнень.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою  розглядалось питання «Про стан законності, боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку на території Голованівського району». В ході обговорення  члени комісії  висловили низку зауважень і пропозицій до поданої інформації та повернули питання на доопрацювання.