Засідання постійних комісій районної ради

22 листопада 2013року на засіданні постійної комісії ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства під головуванням депутата І.Леонова розглянуті питання про роботу постійної комісії та порядок денний засідання 24 сесії Голованівської районної ради 6 скликання.

І.Леонов зауважив,  що постійна комісія роботу проводить відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про постійну комісію з питань екології благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства, планів роботи районної ради, програм.

Найважливішим завданням постійної комісії  є попередній розгляд проектів рішень районної ради з питань благоустрію, торгівлі, побутового обслуговування населення, охорони навколишнього  природного середовища, житловогосподарського відновлення природних ресурсів, систематичний контроль за реалізацією  прийнятих з цих питань рішень.

За звітний період комісія провела 7 засідань, на яких розглянуто 14 питань  та 16 засідань спільних із іншими комісіями..

Постійно вивчаються та розглядаються на засіданнях комісії прийняття програм, стан їх виконання.

Виходячи з аналізу попередньої роботи постійна комісія працювала за своїм призначенням і надалі буде продовжувати роботу  на  виконання рішень районної ради та районних Програм в сфері своїх повноважень та сприяти державним органам, з якими  співпрацють у згаданій галузі.
Питання порядку денного прийняті до відома та рекомендовано винести на пленарне засідання сесії.

Цього ж дня відбулося засідання  постійної комісії  з  питань  промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики.

Під час своєї роботи депутати обговорили  питання порядку денного засідання 24 сесії Голованівської ради 6 скликання, погодили проект рішення Про план діяльності Голованівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014рік та розглянули листа начальника ВДАІ Голованівського РВ УМВС України в Кіровоградській області про результати проведення на території Голованівського району перевірки готовності вулично – шляхової мережі до роботи у осінньо-зимовий період 2013-2014. В ході обговорення листа одностайно вирішили рекомендувати сільським, селищним головам вулично-шляхову мережу по населених пунктах утримувати в належному стані.

Передбачити кошти у відповідних бюджетах на ремонт та її утримання. А також залучати позабюджетні  кошти та інші джерела фінансування, не заборонені законодавством.