На засіданні постійної комісії районної ради

засідання постійної комісії районної ради з питань материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення

17 лютого 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення, за участю заступника голова районної ради Володимира Козака.

Депутати заслухали інформацію заступника головного лікаря Голованівської ЦРЛ  Фоменко Марини Петрівни про  стан виконання районної програми «Медичні кадри» на 2008-2017роки та про  районну програму підготовки медичних працівників та поліпшення їх соціального захисту на 2012-2016роки.

Також, члени комісії  ознайомилися з обласною програмою створення мережі аптечних закладів «Соціальна аптека Кіровоградщини» на 2012-2013роки., з матеріалами про нагородження, що надійшли на розгляд комісії.