Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти

засідання постійної комісії районної ради з питань освіти

4 липня 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань  освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї під головуванням заступника голови комісії Любов Гладенької.

Депутати заслухали звіт начальника відділу освіти районної державної адміністрації Михайла Коломійчука  про хід виконання районних програм:«Шкільна парта» та «Вчитель», та інформацію  про створення на базі Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів навчально-виховного комплексу «Вербівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Тетяна Піщик проінформувала членів комісії з питання про затвердження Статутів комунальних організацій району. Так, установи та заклади культури, що є структурними підрозділами відділу культури, а саме:

-         «Побузька дитяча музична школа початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) системи міністерства культури і туризму України»,

-  «Музей історії Голованівського району»,

-  «Голованівський районний будинок культури»,

-  «Голованівська районна бібліотека для дітей»,

-  «Музей історії підпільної молодіжної організації «Спартак» с. Красногірка»,

-  «Голованівська районна бібліотека для дорослих ім. С.В. Шеврякова».

відповідно до рішення районної ради "Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району" є  комунальними закладами, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл та селищ району. Тому, щоб привести статути даних установ  у відповідність до чинного законодавства, необхідно затвердити їх на сесії районної ради.

В результаті дискусії та обговорення дане питання було погоджено та рекомендовано для затвердження на сесії районної ради.

У ході засідання постійною комісією було погоджено проекти рішень районної ради, що внесені до орієнтованого переліку питань пленарного засідання п’ятнадцятої сесії районної ради.