Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти

засідання постійної комісії районної ради з питань освіти

4 липня 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань  освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї під головуванням заступника голови комісії Любов Гладенької.

Депутати заслухали звіт начальника відділу освіти районної державної адміністрації Михайла Коломійчука  про хід виконання районних програм:«Шкільна парта» та «Вчитель», та інформацію  про створення на базі Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів навчально-виховного комплексу «Вербівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Тетяна Піщик проінформувала членів комісії з питання про затвердження Статутів комунальних організацій району. Так, установи та заклади культури, що є структурними підрозділами відділу культури, а саме:  

-         «Побузька дитяча музична школа початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу (школа естетичного виховання) системи міністерства культури і туризму України»,

-  «Музей історії Голованівського району»,

-  «Голованівський районний будинок культури»,

-  «Голованівська районна бібліотека для дітей»,

-  «Музей історії підпільної молодіжної організації «Спартак» с. Красногірка»,

-  «Голованівська районна бібліотека для дорослих ім. С.В. Шеврякова».

відповідно до рішення районної ради "Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району" є  комунальними закладами, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл та селищ району. Тому, щоб привести статути даних установ  у відповідність до чинного законодавства, необхідно затвердити їх на сесії районної ради.

В результаті дискусії та обговорення дане питання було погоджено та рекомендовано для затвердження на сесії районної ради.

У ході засідання постійною комісією було погоджено проекти рішень районної ради, що внесені до орієнтованого переліку питань пленарного засідання п’ятнадцятої сесії районної ради.

 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада