Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти

18 червня 2013 року за участю  голови районної ради Олексія Чушкіна відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, молодіжної політики та у справах сім’ї, очолюваної депутатом районної ради Валентиною Капелюшною.

Порядок денний засідання складався з чотирьох питань, основними серед яких були питання, що пропонуються до розгляду на пленарному засіданні двадцять другої сесії районної ради шостого скликання, а також:

1. Про стан реалізації районної цільової програми на 2011-2015 роки «Шкільна парта».

2. Розгляд питань порядку денного засідання 22 сесії Голованівської ради 6 скликання.

3. Про стан  використання теплової енергії та розрахунки за неї в опалювальний період   2012-2013 років.

4. Обрання заступника голови комісії.

Постійна комісія по першому питанню затвердила звіт та проект рішення, порядок денний сесії підтримала без змін, заслухала інформацію про начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Коломійчука М.А. про стан  використання теплової енергії  в навчальних закладах району та розрахунки за неї в опалювальний період  2012-2013 років, та прийняла рішення щодо подальшого доопрацювання та вивчення даного питання.