Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я

Триває підготовка до 22 сесії районної ради шостого скликання, яка запланована на 26 червня 2013року.

19 червня 2013 року своє засідання провела  постійна комісія районної ради з питань   охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення, очолюваної депутатом районної ради Тамарою Лісовською. Участь у засідання комісії взяли  голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови районної державної адміністрації Наталія Кирилюк.

Депутати обговорили питання та проекти рішень районної ради, що вносяться на розгляд двадцять другої сесії районної ради, зокрема, погодили проект про внесення змін та доповнень до районної програми оздоровлення і відпочинку дітей, молоді та сімей з дітьми Голованівського району на 2007 - 2013роки, розглянули листи, що надійшли на комісію, розглянули питання та провели аналіз стану  використання Голованівською ЦРЛ теплової енергії та розрахунки за неї в опалювальний період   2012-2013 років.