Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-терторіального устрою

            3 грудня 2014 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

         Присутні розглянули та погодили перелік питань, які внесені до порядку денного чергової 33 сесії районної ради.

         Члени комісії ознайомились із звітом голови районної ради та відмітили, що у звітному періоді районною радою проведено 6 пленарних засідань, із яких 2 позачергових. Ухвалено 70 рішень. Головою районної ради видано 95 розпоряджень. До районної ради надійшло 550 листів та направлено установам, організаціям, підприємствам – 270. Кількість звернень громадян, що надійшли до районної ради становить – 89, з яких 26 письмових та 63 громадяни побували на особистому прийомі.

         Про стан виконання Програми розвитку місцевого самоврядування Голованівського району на 2013-2015 роки проінформував заступник голови районної ради Володимир Козак.

         А також, депутати розглянули лист Голованівської районної державної адміністрації від 24 листопада 2014 року № 01-30/78/1 про звільнення Коломійчука М.А. з посади начальника відділу освіти районної державної адміністрації та вирішили повернути лист адресату, у зв’язку з тим, що він складений з порушенням вимог діловодства та чинного законодавства.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада