Засідання постійної комісії з питань аграрної політики та раціонального використання земель

Засідання постійної комісії з питань аграрної політики

Триває підготовка до проведення 25 сесії Голованівської районної ради 6 скликання. 06 грудня 2013року  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики та раціонального використання земель, яку очолює депутат Роман Гайдай.

На засіданні комісії розглянуті питання порядку денного засідання 25 сесії Голованівської районної ради 6 скликання, більш детальніше зупинились на питаннях:

1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Роздольської сільської ради.

2. Про  хід виконання Програми розвитку земельних відносин в районі на 2007-2015 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку розвитку земельних відносин в районі на 2007-2015 роки.

4. Про встановлення меж населених пунктів.

5. Розгляд питань порядку денного засідання 25 сесії Голованівської ради 6 скликання.

Питання порядку денного прийняті до відома, змін до проектів рішень не внесено та рекомендовано винести вищезазначені питання на пленарне засідання сесії.