Засідання постійної комісії з питань бюджету

23 квітня 2014року засідання проводила постійна комісія районної ради з питань бюджету. Крім членів постійної комісії на засіданні були присутні голова районної ради О. Чушкін, заступник голови райдержадміністрації І. Артвіх , депутати районної ради О. Бербега, В. Козак, С. Туз, голова Народної Ради С. Конякін.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Дудар повідомив присутнім , що Міністерством  фінансів доведені нові фінансові нормативи, відповідно до яких необхідно  зменшити видаткову частину районного бюджету на 2,5млн.грн., в результаті  вноситимуться зміни до кошторису видатків установ, які фінансуються з районного бюджету.

Обговорюючи дане питання, депутати піднімали  наболілі питання щодо фінансування галузі освіта, харчування та підвіз дітей, кредиторську заборгованість за товари та послуги, земельні питання та інші.

Підводячи підсумок, голова районної ради зауважив, що необхідно приймати відповідні рішення, надалі проводити  роботу по оптимізації освітніх закладів району, проводити оздоровлення пільгових категорії дітей на належному рівні, тримати на постійному контролю розрахунки за 2012 та 2013роки, провести перевірку наявної кредиторської заборгованісті фахівцями Державної фінансової інспекції.