Засідання постійної комісії з питань бюджету

Засідання постійної комісії з питань бюжету

3 грудня 2012року  за участю голови районної ради Олексія Чушкіна  відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, власності, ефективного використання майна, приватизації та соціально-економічного розвитку.

Депутати заслухали звіти про виконання районного бюджету за січень – вересень 2012року,  про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Голованівського району на 2011-2015роки у рамках виконання обласної програми «Центральний регіон – 2015» по Голованівському районі.

Одночасно були заслухані питання  «Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2011року № 155 «Про районний бюджет на 2012рік», «Про районну програму підтримки ЗМІ в Голованівському районі на 2013 – 2015роки», «Про районну програму по створенню умов для розвитку архівної справи Трудового архіву Голованівського району на 2013- 2015роки».

Палка дискусія виникла  при розгляді листів Державного комітету України із земельних ресурсів, відділу Держкомзему у Голованівському районі «Про фінансування робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів».

Депутати повернулись до розгляду питання, порушеному ще на минулому  засіданні постійної комісії «Про передачу в постійне користування приміщення відділу Держкомзему у Голованівському районі». Юридичним відділом районної ради  підготовлено висновок «Про доцільність передачі приміщення відділу Держкомзему у Голованівському районі», в якому зазначено, що «передача нерухомого майна є недоцільним так, як ослаблює економічні основи місцевого самоврядування та призведе до погіршення умов  надання послуг населенню».