Засідання постійної комісії з питань екології

6 липня 2012року працювала постійна комісія районної ради з питань екології, благоустрою, торгівлі, споживчого ринку, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства під головуванням голови комісії Івана Леонова.

У засіданні брав участь заступник голови районної ради Володимир Козак.

Члени постійної комісії обговорили питання, які внесено на розгляд п’ятнадцятої сесії районної шостого скликання. Детально депутати зупинились на розгляді питання «Про внесення змін до рішення районної ради «Про внесення змін до Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Голованівському районі на 2009-2012роки»