Засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я

11 квітня 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту та соціального забезпечення населення, яку очолює депутат районної ради Тамара Андріївна Лісовська.

У роботі комісії брала участь заступник голови районної державної адміністрації Наталія Кирилюк.

Розглянуто питання: про призначення головного лікаря КО «Побузька селищна лікарня»,  про розгляд кошторисних призначень і плану асигнувань на 2012рік Голованівської центральної районної лікарні та КО «Побузька селищна лікарня». Також, депутатами було розглянуто питання, що вносяться на розгляд чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання.