Засідання постійної комісії з питань промисловості

10 липня 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань  промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики очолюваної очолюваної  депутатом районної ради Володимиром Миндалем.

У засіданні брали участь голова районної ради Олексій Чушкін та заступник голови районної ради Володимир Козак.

Начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Голованівської районної державної адміністрації Ірина Олександрівна Артвіх представила членам комісії програму енергоефективності Голованівського району на 2012-2015роки. Так,  програма має на меті створення сприятливих умов для стійкого зниження енергоємності, підвищення і забезпечення конкурентоспроможності економіки шляхом підтримки інвестиційних та інноваційних проектів з енергоєфективгості й енергозбереження та формування сприятливого інвестиційно-інноваційного середовища, впровадження та реалізація енергозберігаючих і енергоефективних технологій. Зокрема, для виконання програми впровадження енергозберігаючих технологій проводяться роботи по встановленню трьох енергозберігаючих котлів «Модератор» потужністю по 350кВ кожен,  1 – у котельні загальноосвітньої школи та 2 у центральній районній лікарні. Котли працюватимуть на пілетах із лушпиння технічних культур.

В результаті   обговорення  проект  даної програми  постійної комісією був погоджений та рекомендований для затвердження на сесії районної ради.

Також були заслухані питання, що виносяться на розгляд 15 сесії районної ради.