Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Засідання постійної комісії з питань регламенту

12 лютого 2016року під головуванням Ольги Бугаєнко відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та боротьби з корупцією. На порядок денний засідання були винесені  6 питань. 

Так, депутати заслухали два проекти програм - забезпечення кримінально-виконавчої інспекції та попередження росту рецидивної злочинності на 2016-2019роки;  профілактики злочинності на 2016-2020. Погодили план роботи районної ради на 2016рік, який передбачає 4 пленарні засідання – 30 березня, 10 червня, 30 вересня та 23 грудня.

Депутати розглянули та погодили зміни, що пропонуються внести до регламенту районної ради, пов’язані щодо поіменних голосувань. Так як в районній раді відсутня електронна система голосування, пропонується поіменне голосування здійснювати карткою. Депутат голосує шляхом підняття картки, отриманої під час реєстрації, про що головуючий повідомляє на засіданні, та цей факт фіксується у таблиці для поіменного голосування та у протоколі пленарного засідання районної ради.

Обговорюючи зміни до Положення про Почесну грамоту Голованівської районної ради і районної державної адміністрації в частині грошової винагороди, постійна комісія запропонувала збільшити суму грошової винагороди особі до 300 гривень.

Розглянувши листа Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» депутати вирішили запропонувати сесії районної ради зняти з розгляду дане питання.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада