Засідання постійної комісії з питань промисловості

засідання постійної комісіїз з питань промисловості

17 квітня 2012року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергетики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва та регуляторної політики, яку очолює депутат районної ради Володимир Савович Миндаль.

У роботі депутатської комісії крім її членів взяла участь Бабій Ольга Петрівна – начальник цеху обслуговування споживачів № 7.

Присутні обговорили актуальне питання про роботу поштових відділень Голованівського району. Так, у своєму виступі  Ольга Петрівна зазначила, що Голованівський  цех обслуговування споживачів № 7 здійснює свою діяльність на території двох районів – Голованівського та Вільшанського. В Голованівському районі функціонує 30 об’єктів поштових відділень.

В структурі доходів  ЦОС найбільш питому вагу займають доходи від виплати пенсій та грошової допомоги. Однак останніми роками йде тенденція до зменшення виплат – пенсіонери одержують пенсії через установи банків. Така ж проблема стосується і листів – ця послуга з кожним роком стає все менш актуальною, за рахунок користування різноманітними сучасними телекомунікаційними засобами зв’язку.

За результатами обговорення відповідного питання комісія прийняла рішення, ще раз розглянути дане питання на засіданні постійної  комісії та начальнику ЦОЗ  Бабій О.П. надати пропозиції комісії щодо покращення роботи поштової галузі в районі.

Також, увагу депутатів було приділено питанням, що вносяться на пленарне засідання чотирнадцятої сесії районної ради щостого скликання, яка  запланована на 20 квітня 2012року.