Засідання президії Голованівської районної ради

25 квітня 2013року під головуванням голови районної ради Олексія Чушкіна відбулося засідання президії районної ради, на якому обговорено та погоджено питання поряду денного  21 сесії районної ради шостого скликання, яка запланована на 26 квітня 2013року, а саме:

1. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2013рік».

2. Про виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2013рік.

4. Про хід виконання районної програми санаторного оздоровлення ветеранів війни та інвалідів на 2011-2015роки.

5. Про затвердження програми зайнятості населення Голованівського району на період до 2017року.

6. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці, та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

7. Про надання дозволу  на передачу в оренду приміщень котелень загальноосвітніх навчальних закладів району ПП "АВКУБІ".

8. Про згоду на передачу будівлі.

9. Про  затвердження технічної документції з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду  ТОВ "УкрТАУЕР".

10. Про стан виконання Комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення Голованівського району на 2011-2015роки».

11. Про внесення змін до районної програми розвитку житлового будівництва на території Голованівського району на 2012-2015роки».

12. Про Схему районного планування Голованівського району Кіровоградської області.

13. Про надання пільги щодо  орендної плати «Центру екстреної медицини та медицини катастроф у Кіровоградській області».

14. Про списання майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

Також у ході засідання членами президії погоджено проекти рішень районної ради.