Засідання президії Голованівської районної ради

25 червня 2013року відбулося засідання Президії Голованівської районної ради.

Перед початком роботи президії голова районної ради звернувся до  голів постійних комісії, керівників депутатських фракцій та груп  з проханням розглянути на своїх засіданнях питання депутатської дисципліни – відвідування депутатами пленарних засідань, комісій, виконання доручень голови районної ради.

Члени президії погодили порядок денний пленарного засідання 22 сесії районної ради до якого увійшли питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2013рік».

2. Про стан реалізації районної цільової програми на 2011-2015роки «Шкільна парта».

3. Про хід виконання районної програми по реалізації в районі «Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016року.

4. Про стан виконання районної програми охорони, захисту, раціонального використання та відтворення полезахисних лісових смуг на 2012-2013роки.

5. Про внесення змін до Комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі на 2006 – 2010роки і на період до 2015 року.

6. Про стан виконання районної програми розвитку житлового будівництва на 2012-2015роки.

7. Про затвердження Програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2011 – 2015роки у рамках виконання заходів обласної програми «Центральний регіон – 2015» у новій редакції.

8. Про звільнення директора КП «Голованівськліс».

9. Про  призначення директора КП «Голованівськліс».

10. Про  призначення головного лікаря КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

11. Про  внесення змін та доповнень до районної програми оздоровлення і відпочинку дітей, молоді та сімей з дітьми Голованівського району на 2007 – 2013роки.

12. Про  внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування в Голованівському районі на 2013-2015роки.

13. Про  внесення змін  до рішень районної ради.

14. Інші.

Варто зазначити, що при обговоренні інформації щодо районного бюджету. начальник фінансового управління РДА В. Дудар зазначив: «що за підсумками роботи за 5 місяців виконання районного бюджету складає 98%, зведеного бюджету – 100,8%., - це не дає можливості залучати додатковий ресурс, тому кошти  розподіляються таким чином: 30тис. грн. – на поточний ремонт Молдовської загальноосвітньої школи; 31,9 тис. грн. -  на поточний ремонт Молдовської амбулаторії; 15,6 тис. грн.. – стипендії 90 та 100 річним; 51тис. грн. на оздоровлення дітей; 26.5 тис. грн.. – система вентиляції та кондиціювання сесійної зали».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА М. Коломійчук висказав занепокоєння ситуацією щодо фінансування закладів освіти, зокрема проведення поточних ремонтів шкіл .

В свою чергу, голова районної ради повідомив, що районній владі ситуація відома та прийнято рішення про створення благодійного фонду для проведення ремонту шкіл.

Таким чином було завершено підготовку до пленарного засідання.