Засідання президії Голованівської районної ради

01 серпня 2014року на засіданні Президії Голованівської районної ради обговорювали  питання порядку денного чергового пленарного засідання, яке заплановано на 12 вересня цього року.

Відкриваючи засідання, голова районної ради Олексій Чушкін  проінформував про суспільно-політичні події в районі,  висвітлив проблемні питання та окреслив плани на найближче майбутнє.

Заступник голови районної ради Володимир Козак довів інформацію про існуючу кредиторську заборгованість за 2012 та 2013роки основних галузей. Так, станом на липень 2014року  кредиторська заборгованість становить – 2,156млн.грн., із них 1,208млн.грн.  – кредиторська заборгованість районного відділу освіти.

Голова районної ради доручив головам постійних комісій розглянути проблемні питання основних галузей району та надати пропозиції щодо їх вирішення.