Засідання президії районної ради

11 липня 2012року відбулося засідання Президії Голованівської районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Чушкін.

Крім членів президії,  участь у засіданні взяли керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

Члени президії детально розглянули  27 питань, що включені до порядку денного чергової сесії районної ради, та погодили запропоновані проекти рішень.

В результаті дискусії та обговорень  питань, поступила пропозиція про внесення до поряду денного сесії питання  «Про звернення депутатів Голованівської районної ради  до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області   щодо    встановлення безпечного роз’їзду на ділянці автомобільної дороги Ульянівка – Миколаїв, а саме на перехресті дороги від смт. Голованівськ до пристанційного селища Голованівськ. Даний  відрізок  шляху є аварійно небезпечним де  кількість автотранспортних пригод нестримно збільшується.

Члени президії схвалили внесення  даного питання у проект порядку денного 15 сесії.