Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

3 лютого 2012  року  заступник голови районної ради Володимир Козак взяв участь у  засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання:

1. Про  контроль за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, медицини та культури.
  2. Про посилення уваги сільських, селищних голів щодо стану багатодітних,  неблагополучних сімей,  одинок громадян та ветеранів Великої Вітчизняної війни, в період низьких температур.
  3. Про здійснення контролю сільськими, селищними головами за безперебійним   електропостачанням  населених пунктів.

Дано відповідні доручення.