Засідання районного дитячого парламенту, присвяченого 20-їй річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України

1 грудня 2011року Засідання районного дитячого парламенту.

1 грудня 2011року  заступник голови районної ради Володимир Козак, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та голова районної ради ветеранів Іван Леонов брали участь у святковому засіданні районного дитячого парламенту, присвячене 20-ій річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України.  Захід проходив на базі НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназія».

В ході засідання «Круглого столу»  педагоги  НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназія» Інна Теліга та Тетяна Непом’яща презентували історичну довідку про події 1 грудня 1991року. Учасники засідання обговорили значення Всеукраїнського референдуму щодо проголошення державності. В ході заходу була проведена акція «Єдина Україна».

По завершенню святкового засідання керівництво району, лідери шкільних парламентів та гості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т. Шевченка.